Најдобрите статуси на фејсбук

Дискусија во 'Насмевка' започната од vendiii, 3 јули 2011.

 1. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.428
  Допаѓања:
  20.094
  Пол:
  Женски
 2. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.941
  Пол:
  Женски
 3. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.941
  Пол:
  Женски
  70393713_2568154606580962_998454539109531648_n.jpg
   
  На Нена34, Milobebence, тп18 и 5 други им се допаѓа ова.
 4. popeto

  popeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  1.520
  Пол:
  Машки
 5. popeto

  popeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  1.520
  Пол:
  Машки
  20190926_084909.jpg


  20190926_084922.jpg
   
  На Milobebence, cresa-jagoda и Abc07 им се допаѓа ова.
 6. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  1.996
  Пол:
  Машки
  2019-09-27_192139.jpg
   
  На MeLiMeLi и Abc07 им се допаѓа ова.
 7. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.428
  Допаѓања:
  20.094
  Пол:
  Женски
 8. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  82.446
  FB_IMG_1569769028908.jpg
   
  На MarigoldA, P.S.love, simonna.a и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.428
  Допаѓања:
  20.094
  Пол:
  Женски
  D4F92CA7-8DE8-43F1-A4C3-14B0E753E2E7.jpeg
   
  На Роберт 7, simonna.a и Abc07 им се допаѓа ова.
 10. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.428
  Допаѓања:
  20.094
  Пол:
  Женски
 11. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.368
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1573917495883.jpg
  :rofl:
   
  На P.S.love, simonna.a, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  82.446
  FB_IMG_1573922045874.jpg
   
  На Bratot, P.S.love, joy1 и 6 други им се допаѓа ова.
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.901
  Допаѓања:
  97.459
  Пол:
  Женски
  Ако некогаш ме оставиш... Остави ме на Малдиви.
   
  На Bratot, P.S.love, NORA17 и 5 други им се допаѓа ова.
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.180
  Пол:
  Женски
  20191226_114825.jpg 20191226_114916.jpg
   
  На Abc07 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.901
  Допаѓања:
  97.459
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1577354959538.jpg
   
  На Нена34 и Abc07 им се допаѓа ова.
 16. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.941
  Пол:
  Женски
  Фискалните се канцерогени. Можи и парите се, зато ни ги украдоа сите, за наше арно.
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  9.463
  Пол:
  Машки
 18. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.180
  Пол:
  Женски
  20200202_093454.jpg
   
  На P.S.love, Blazenka.G, hermosa и 3 други им се допаѓа ова.
 19. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.941
  Пол:
  Женски
  Како сте во Македонија што правите ?

  - СЕ РАДУВАМЕ НА ТУЃА НЕСРЕЌА
  - СЕ МОЛИМЕ ДРУГИОТ ДА НЕ УСПЕЕ
  - ПЛУКАМЕ ПО УСПЕШНИТЕ
  - МРАЗИМЕ СЕ ШТО Е ДОБРО
  - СЕ ХРАНИМЕ СО ЛИЦЕМЕРИЕ
  - СЕКОГАШ ЗНАЕМЕ СЕ
  - НЕ ГИ ПОДДРЖУВАМЕ ДОМАШНИТЕ АРТИСТИ

  #МАКЕДОНСКИ_СИНДРОМ #ФАКТ
   
  На SummerGirl, N.2106 и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 20. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  3.880
  Пол:
  Женски