Најдолгите зборови што сте ги слушнале..

Дискусија во 'Насмевка' започната од stefigirl, 14 март 2012.

 1. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  723
  Пол:
  Женски
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  3.159
  Пол:
  Женски

  OMG ! :o
   
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.932
  Тетауматафакатангихангакоауаотаматеаурехаеатурипукапихимаунгахоронукупокаифенуаакитанараху :o
  Ланвајрпулгвингилгогергогерихвирндробулантисилјогогогох :o

  Го частам тој што ке ги прочита :x
   
 4. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  696
  Допаѓања:
  583
  Ајде чекам да ме частиш...стој си на зборот :)
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.236
  Допаѓања:
  1.310
  Оториноларингологија :rofl:
  И најдолгото презиме на светот - Јагцидрагцијагцитрониципкалипкалимпонпони :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  316
  sechsundsechzigtausendsechshundertsechsundsechzig - 66.666
  охохохоооо 8)
   
 7. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.421
  Допаѓања:
  2.447
  Supercalifragilisticexpialidocious. :)
   
 8. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.701
  Пол:
  Женски
  Кардиотокографија. :D Само што го прочитав.
   
 9. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
  Оториноларингологија :D
   
 10. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Ај и јас нешто германско..

  eintausedneunhundretneunundneunzig се чита: (ајнтаусенднојнхундатнојнунднојнцих, и што сум дарежлива ќе го олеснам малце: ајнтасенд нојнхундет нојн унд нојнцих) 8)
   
 11. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Ланваирпулгвингилгогерихверндробуландисилиогогоох :worried:hock: е село во Велс и ја носи титулата за место со најдолго име во светот. Жителите на ова село без мака го изговараат неговото име. Според велшките лингвисти, содржи 58 букви. Името на селотот му го дале мештаните во 19 век за да привлечат повеќе туристи. Инаку неговото значење е: „Црквата на Света Марија во шуплината на белиот лешник во близина на брзиот вир и црквата на свети Тисилио од црвената пештера :o

  Го најдов по списанија.. :| Аман божее.. (П.С. зборот не го слушав - го прочитев - да го бев слушнала верувајте немаше ни вие да се запознаете со дего (барем преку мене :lol: ) )
   
  На sweet-star и sim0na им се допаѓа ова.
 12. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.549
  Допаѓања:
  23.054
  Пол:
  Женски
  Obrukanitebebrat - феминка која денеска слави роденден.. :rofl:
  И полни 2 години :lol:
   
 13. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  4.063
  Пол:
  Женски
  ууу ама стварно е долгооо :o :o :o
   
 14. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.932
  Незнам што значи,ама го прочитав баш сега во едно списание на една страна: Ренкалстиоридромнариторостдевизитортирафгтетви :tmi:
  Се уморив додека да го напишам :whew:
   
 15. awayfromyou

  awayfromyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  Орториноларингологија ..
   
 16. gentle.girl

  gentle.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  174
  физиотерапија
  не ми текинаат др :D
   
 17. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Дане знаете кој е најдолгиот збор во македонски? :?:
   
 18. lana.del-rey

  lana.del-rey Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.303
  Оторинголарингологија :rofl:
   
 19. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  314
  Hippopotomonstrosesquippedaliophobia :D :D
   
 20. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.697
  Допаѓања:
  41.603
  Пол:
  Женски
  Заумбаунд траки :D