Најдолгите зборови што сте ги слушнале..

Дискусија во 'Насмевка' започната од stefigirl, 14 март 2012.

 1. japanize

  japanize Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  101
  Ако почнам да ги пишувам ќе ја напишам цела биохемија 1 од факултет :D
   
 2. Crystals21

  Crystals21 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  63
 3. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.724
  Допаѓања:
  4.806
  Пол:
  Женски
  Чудово требаше да го изговорам во театарска представа :rofl: :rofl: :rofl:

  Сехешвехервар
   
 4. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.404
  Пол:
  Женски
  Издезедорансирал сам се - ова не ни можам да го изговорам :rofl:
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 5. matejaaa

  matejaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  133
  Оториноларинголог. :D
   
 6. WhatNow

  WhatNow Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  62
  метафизикотеологокосмолонигологија (кај брат ми во книгата го пишуваше) :D
   
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.971
  Допаѓања:
  97.660
  Пол:
  Женски
  Деоксирибонуклеинската киселина
   
 8. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.553
  Пол:
  Женски
  Хистеросалпингографија, Оториноларингологија.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  20.194
  Пол:
  Женски
  Nahrungsergänzungsmittel, Аrbeiterunfallversicherungsgesetz, Bundesausbildubgsförderungsgesetz Се германски зборови :D
   
  На girl96 и Mrs.Precious им се допаѓа ова.
 10. Angelopus

  Angelopus Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Машки
  воздухопловство
  шеќерлисување шарлаганџилница
  човекољубие
   
 11. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.434
  Допаѓања:
  17.636
  Пол:
  Женски
  Интелектуализација
  Оторинголарингологија

  Има уште , не ми текнува само :D .
   
  На Angelopus и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. cvekence123

  cvekence123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2018
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  2.040
  Пол:
  Женски
  Оториноларингологија:)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.285
  Допаѓања:
  7.541
  Пол:
  Женски
  2-метил-1,3,5-тринитробензен.

  Ова се рачуна? :D
  Мало динамитче е.
   
  На Abc07 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.434
  Допаѓања:
  17.636
  Пол:
  Женски
  Народноослободителна/о војна/востание .
  Тработивиште - Тработивиштанец
  Anticonstitucionalissimamente- Антиуставно , на португалски јазик .
  Престолонаследниковица - Сопругата на наследникот на тронот .
  Семпаравиливичинаверсаламилитипиковски - презиме на српско семејство , во поранешна Југославија .
   
 15. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.434
  Допаѓања:
  17.636
  Пол:
  Женски
  Индустријализацијата