1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најинтересни групи од facebook

Дискусија во 'Насмевка' започната од RainBow, 28 февруари 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
  Значи на фб буквално има навала од секакви групи. Некои се интересни,некои дебилни некои пак без смисла. Тие што ќе ви фатат око ставете ги тука, па сите да се насмееме, а може па и ќе се приклучиме на некоја :D
   
  На Lady-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
  Леле за оваа третава сум се згазила од смеење кога ја видов :lol: Ќе ги демотивира мажите за одење у теретана, а не дека па и одат нешто многу :lol:
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  :lol: :lol: :lol: А на четвртата и член сум била дури :lol: :lol:
   
 5. in.love

  in.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  http://www.facebook.com/pages/-i-da-pog ... 160?ref=mf

  http://www.facebook.com/pages/Site-sto- ... 065?ref=mf

  http://www.facebook.com/pages/Skopje-Ma ... 539?ref=mf

  http://www.facebook.com/group.php?gid=290741896939

  http://www.facebook.com/group.php?gid=300601061053

  Групава е наменета за сите оние коишто се викаат Бурхан. Бурхан е старо македонско име кое се пренесува од генерација на генерација, од колено на подлактица, и секој позитивно луд кум му го дава на новороденчето!! Исто така групава е за сите оние што некогаш во својот живот, имале шанса да упознаат некој што знае да вози точак

  хахахаха
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  На loly89 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. in.love

  in.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  за сите што знаат да употребуваат тастатура или познаваат некој кој знае :)
   
 8. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
  -http://www.facebook.com/pages/Vistinskiot-maz-Ne-pie-Ne-pusi-Ne-trca-Po-Drugi-i-NE-POSTOI/331703387357?ref=sgm
  -Вистинскиот маж.. Не пие, Не пуши, Не трча По Други и НЕ ПОСТОИ...!!! Леле на ова многу се смеев :lol:
  -http://www.facebook.com/pages/Da-dade-gospod-da-si-najdes-tvoja-slika-vo-Zivotinsko-carstvo/335354879720#!/pages/Da-dade-gospod-da-si-najdes-tvoja-slika-vo-Zivotinsko-carstvo/335354879720?v=wall :lol:
  -http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=657836343#!/group.php?gid=266360647710
  -Birani preplatnik je trenutno pijan ko' letva...molimo nazovite prekosutra
  -http://www.facebook.com/reqs.php#!/group.php?gid=2211173947If all men looked like Johnny Depp, I'd be such a whore :lol:
   
 10. in.love

  in.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  хахахах добри се :D

  жена без цицки како подрум без ајавр :lol: ова е некоја кумановска

  http://www.facebook.com/pages/Hell-Norw ... 863?ref=nf

  вистинска жена не удира маж по јајца

  хахаха неможам да ги најдам линковите на сите :lol:
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
  Или онаа вистионскиот маж и вистинската жена секогаш се плескаат меѓусебно :lol:
   
 12. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  937
  Допаѓања:
  607
  Пол:
  Женски
  Grupa: GOSPODE DAJ NIGO TOSE CE TI GO DAJME BOKI 13, me iznasmea epten samo nemozam da go najdam linkot :D :D
  Да се Собереме За ЏАБЕ 1.000.000.000.000.000 и да се гледаме 15 минути ! :)
   
 13. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  што е финтата со профилов Марли???
  ај експлеин ту ми....зошто не разбирам??? :?
   
 15. in.love

  in.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  има една
  ако си лош човек, да даде Господ Боки 13 да ти биде снаа :lol:
   
 16. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  Go-Girl...na 8 mart kje razberesh ova e samo najava... :!:
   
 17. purple.butterfly

  purple.butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  23
  Немам линк : Само Чак Норис може да добие датум за преговори :lol: и Маме пази да не ти стават дрога во пијалокот :lol:
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
 19. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  аааааа ок ајде ќе бидам стрплива и ќе чекам до осми март :D :D :D
   
 20. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985