Најубав политичар

Дискусија во 'Политика и настани' започната од L0ve, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  199
  (ако има ваква тема се извинувам и нека оди во канта :) )

  Според вас, кој е најубав на македонската политичка сцена???

  мене ми се допаѓаат министерот за информатика и актуелниот премиер... има и други кога ќе се сетам ќе напишам

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Мене најубав ми е Никола Тодоров.
  [​IMG]

  Иво Ивановски
  [​IMG]

  Тие ми текнуваат сега,ќе пишам во друг пост ако ми текне уште некој. :)
   
 3. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  744
  Пол:
  Женски
  Не ги сакам ВМРОвци (ниту СДСМовци да не се разбереме погрешно :lol: ) ама Иво ми е срце :inlove: :inlove:
  Го обожавам
   

  Прикачени фајлови:

  • ivo.jpg
   ivo.jpg
   Големина на фајлот:
   29,2 KB
   Прегледи:
   521
  На blond.bunny, LadyYm, femina90 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Diamond

  Diamond Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  181
  министерот за информатика -иво ивановски, и министерот за образование- никола тодоров....бев на една журка во дискотека и тие беа таму....прекрасни се во живо ;)
   
 5. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Фијат Цаноски.
   
 6. milky-candy

  milky-candy Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  713
  [​IMG]
  :)
   
  На plawa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  601
  Нели има слична тема под наслов Харизматични политичари?
   
 8. Dejana.M

  Dejana.M Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  409
  Од македонската политичка цена еве би го издвоила

  Генерал Стојанче Ангелески прецедателот на Достоинство
  [​IMG][​IMG]

  Љубе Бошкоски
  [​IMG][​IMG]
   
 9. mishulence

  mishulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  15
  Комшија ми е овој хехех

  Реално гледано и немаме некој опасен добар политичар... :^)
   
 10. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.652
  Допаѓања:
  9.682
  Пол:
  Женски
  Зарем постои нешто вакво кај нас!? :D
   
  На julie77 и ludoto19 им се допаѓа ова.
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
  Kратко и јасно
  - ни еден!
  т.е ако размислам имаше еден... не ми текнува на која политичка партија беше, амбасадор беше некаде, се ожени пред година-две... црномањест.. тој така ми беше посимпатичен!
  пс- сериозни сте за грујо и љубе?? :o
  :rofl:
   
 12. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  601
  Мене ми е нај глупо шо средношколки и студентки викаат оти Министерот за Наука и Образование им е најубав :fubar: Што очекуваат :tmi:
  Ај јас утре ќе бидам некој генерал на АРМ со факсот што го студирам па најубав ми е Коњановски
   
 13. mishulence

  mishulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  15
  Да не е оној Перо ли беше,амбасадор во Австралија што беше предмет на зафркнација на Златна бубамара годинава :)
   
 14. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
  е појма немам, ако имаш сликичка, стави :wasntme:
   
 15. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  601
  Од оваа особа поубава нема :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
  :rofl: :rofl: античкиот македонски вмровец :lol: не можам, се помочав од смеење
   
 17. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Па не дека се убави, ама ај да речам онака добри ми се Тодоров и Котевски 8)
   
 18. plawa

  plawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  129
  Бране....мада повише е шармантен од што е убав..
   
 19. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
 20. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.702
  Пол:
  Женски
  :D :D :D Дечко ми кога не е стрижен има иста фризура како на Ванчо Каргов, затоа ми е многу секси. :D :D :D :D шишка мен :rock:
  [​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.