1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најчести женски лаги

Дискусија во 'Врски' започната од Amore, 25 февруари 2010.

 1. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Кои се најчести женски лаги? Или како сте го излажале вашиот партнер?
   
 2. magi85

  magi85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  hahahahh temava alal neka ti e..mi zvuci kakao onaa prikaskana zenski itrostini i onoj debilot so crniot tefter so gi zapisuvase :lol: :clap:
   
  На V!ncent>v@n<G0gh и Estranged им се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.804
  Кога тој сака да имате секс, ти му викаш: „Не можам, имам добиено (и ваква :? загрижена фацичка)" :lol:
  А мислите: „Леле, ај ако сакаш не биди досаден, преку глава ми се сите дојдени, уште со тебе тука да се расправам." :lol:
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  192.978
  Пол:
  Женски
  А не, за секс не одбивам, па затоа и не го лажам :lol: :lol: :lol:
  ама се случува да премолчам некоја ситница, за некои дешавки за кои не мора да знае (ама тука не се подразбира нешто многу многу важно) а тоа се оние тн. бели лаги кога е подобро да не знае некои работи за да не се нервира или што знам јас.... во принцип, не го лажам, нема потреба да го правам тоа... а и не знам да лажам :?
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.378
  Допаѓања:
  136.626
  Не бе,не сум лута...
  Не е опасна лага,ама е лага која заташкува многу проблеми кои со текот на времето се повеќе и повеќе растат...
   
 6. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Или ......ок сум бе се е во ред.....нешто слично на погоре напишаното ...али со тек на време ....баууууууууууу бомба.. :roll: :roll: :D др бела лага,...каде сакаш ајде по твој избор оваа вечер...и коа ке ми каже некое место коса ми се ежи..ке напрам фаца па ке ме осети и пак стандарт...ок е ок е...ке идеме (а не ми е по кејф), итн некои ситници ептен мали...меѓутоа јас лично не се осеќам како да сум излажела туку онака да не дојде до поголеми кавги.. :D
   
 7. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  21
  Тој : што ти е ?? зошто си таква ??
  Јас : не бре ништо не ми е .Не сум лута

  :D :D ова е дежурна лага и обавезна при караници или онака...Без некоја посебна причина. :D
   
 8. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  83
  Koga se karame:TOJ:worried:to ti e?Sto si nervozna,zatoa vaka zboris
  JAS:Ne be nema vrska nesum nervozna bas sum smirena vecerva :D
  I ednas go imam izlazano deka imam dobieno za da nemame sex posto ne bev bas izdepilirana a koga nesum top sredena nema sansi da se soblecam i taka mi poveruva i posle 1 nedela,2 stvarno dobiv i togas navistina nemozevme da imame ali toj ne primeti deka mi dojde pak tolku brzo :lol: :lol: :lol:
   
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.686
  Допаѓања:
  60.033
  Пол:
  Женски
  Што ти е :?: -Ништо
  Ме лажеш :!: Нема врска.
   
 10. confused

  confused Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  323
  ma nee...ne mi smeta voopsto drugarka ti...naprotiv bas e super
  :twisted:

  super....pokraj tie so se super pominala
  :lol: :lol:
   
  На Didi333 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  87
  И јас истото...не бе ок си е или не бе ништо не ми е не сум лута :D :D
   
 12. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  565
  Пол:
  Женски
  SO TEBE SEKSOT MI E NAJDOBAR-mislam deka e nacestata zenska laga :lol:
  kako bi mu rekla na masko"A BE NE SI LOS AMA TOJ PRED TEBE BESE STO PUTI BOLJI" :lol:
   
 13. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  iii...tanjushka stvarno mislish deka...NAJDONAR...e najchesta lazga...
  znachi ako kaze ODLICHEN...ne laze tolku...chesto... :)
   
 14. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  565
  Пол:
  Женски
  epa..najdobar-odlicen-extra sve toa ti dojde edno te isto :lol:
   
 15. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  ...epa sega bash me uteshi... :lol:
   
 16. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  83
  .....ODLICEN...EXTRA....Toa znaci deka epten se vnesuva vo lagata :lol: :lol: :lol:
   
 17. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  ...demek i samata si veruva vo toa shto go zdoruva...
  ...togash daj kazete ushte neshto... :!:
  ...barem ako me banjaat...da znam so shto... :)
   
 18. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  565
  Пол:
  Женски
  ama vidi marley,ne znaci deka toa sekogas e laga,nekogas e i vistina..
  nekoj mora da e najdobar..i odlicen..
  e sega kako ke prepoznaes dali slusas laga ili vistina,toa neznam da ti kazam..
  zavrzi ja na detektor za lagi ;)
   
 19. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  83
  Abe ja mislam deka ako stvarno i e najubavo nemora da ti go kazuva toa so zborovi.....lele najdobar si...najubavo mi bese itn. tuku se prepoznava toa kolku i bilo najdobro.....Stom mnogu vika najdobar,odlicen drn.drn znaci nisto od toa :lol: :lol: :lol: iako nemora da znaci moze i da e vistina :lol:
   
 20. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  :lol: :lol: :lol: ...tanja tanja...kje vi odgovoram malku da se sozemam... :lol: :lol: :lol: :lol: