Најчести женски лаги

Дискусија во 'Врски' започната од Amore, 25 февруари 2010.

 1. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Точно е тоа дека е взаемно задоволство ама некогаш си во брзање и немаш многу избор. Не се случува толку често колку што мислиш.
   
 2. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Не ги осудувам, баш напротив, сами си кажуваат во некои ситуации. Да, така звучи во ситуацијава ама не е тоа целта на муабетот. Реално не ме ни интересира колку партнери имала. Ако и било убаво, супер е тоа. Ништо немам против тоа.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.233
  Допаѓања:
  17.945
  Пол:
  Женски
  Епа?
  Можам да ти кажам 5 дека сум имала, а можам и 25?
  Од кај ќе знаеш?
   
 4. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.816
  Допаѓања:
  45.948
  Сексот ли?
  Знам дека не ти се случува често :D
   
  На Alisa22 и Asparagus им се допаѓа ова.
 5. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Да. Во први 6 месеци излегување со девојка, не ни помислувам на секс. После тоа го правиме муабетот:

  "Маче, види вака, јас размислував и мислам дека е време да разговараме на оваа тема. Што мислиш ти за сексот? Дали си спремна да пробаме?"
   
 6. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Па тоа е работата, што никогаш не можеш да знаеш. Поентата беше дека е очигледна лага во мислењето што го пишав.