Најчести лаги што сте ги слушнале од партнерот

Дискусија во 'Врски' започната од milicka19, 6 јуни 2010.

 1. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  167
  Од кога сум со тебе, девојките не ги гледам на начин како пред тоа, нема шанси некоја да ми се засвиѓа!!!!
  Да, да секако.... :lol:
   
  На rabushka89 и Muchacha им се допаѓа ова.
 2. EvA3

  EvA3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  и уште додава .. :call: не бе злато не пијам нема врска..еве сега ке станувам за пола саат...аха да ..знам дека за два саати уште ќе биде таму :)

  исто исто...за порничите ми вика дека не гледа...ама јас знам и дека гледа понекогаш ама не ми ни смета и да гледа...и јас гледам така да.... ;)
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  27
  Хахаха леле темава... :)
  Од кога сум со тебе не сум помислил на ниедна друга !
  Никогаш не сум се свртел по девојка!
  Не гледам порничи!
  хахахахахахахахааа
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  627
  ми текна др лага....
  ќе поминеме некаде и ќе се загледа во некоја и јас ќе почнам да реагирам и тој:
  -не бе срце на ја манијачам туку ја гледам што носе оти после ќе ја озбориш како е облечена а јас не сум забележал во што е облечена!!!!! Е ДА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......а она авион!!!!
  или
  -Не бе мило не ја гледам така туку гледај како косата си ја фанала!!!
  Божем...а типката средена ТОП!!!!!
   
  На lady12d, mecheto и Muchacha им се допаѓа ова.
 5. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Исто...Поубава си кога си во тренерки ама не во тие белите :rofl:
   
 6. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  27


  хахахахахаха лелееееее хахаха :) за тенерките !! хахаха!
   
 7. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  А незнам зошто мисли дека ако сум во тренерки нема да ме гледаат :rofl: Ваљда јасно му е дека има машки што сакаат баш девојки во тренерки :rofl:
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.882
  Мене уопште не ми смета ако гледа порничи.
  А најчеста лага хм... Мене си ми секако убава било без шминка или со шминка. Аха да, затоа по секоја нашминкана и деколтирана се врти.
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
 9. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: исто исто.
   
 10. tanje.love

  tanje.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  7
  lele ova za sminakata... istooooo ha ha ha
  (pred izlevanje kaj nekoj drugar se) al zlato za pola saat, po pola saat, aj za deset minuti po deset minuti...................... hahahahh jas ci cekam si znam kako e rabotata :D :rofl: :D
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
 11. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  142
  не гледам порничи
  и нема да гледам фудбал ќе дојдам кај тебе (аха да сигурно) :rofl:
   
 12. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  аха да :@ ова ужасно многу ме нервира
   
 13. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Ја незнам што се нервирате и што се чудите што гледаат порничи. Едно е сигурно и треба на сите да им е јасно.Нема машко што не гледа порничи и нема машко што не мастурбира! Значи ако мислиш дека едно од овие две не прави, тогаш биди сигурна дека те лаже. А и уште нешто, сите се вртат по женски, тоа им е у природата :D
   
  На lady12d, smile-smile и Muchacha им се допаѓа ова.
 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  627
  Јасно дека им е у природата,вродено им е на нив тоа ако нека гледа не е проблем,јас не си се лутам само он мисле дека јас не забележувам тој што прави па мава ефтина лага... :^)
   
 15. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  ова да значи и тие што се во брак го прават тоа и е природно за нив...
  а за вртење по жени пред некое време прочитав дека мажите поминувале по 1 година во животот :o зјапајќи по жени :lol: , за срамота
   
 16. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.315
  :clap: :clap: :clap:
   
 17. Butterfly87

  Butterfly87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Женски
  "Ne kasnam zaradi fudbalot voopsto ne ni gledav, nemav sto da oblecam" --- i treba da poveruvam neli??? ;) ;) ;)
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.761
  Толку малку :o :o :o
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 19. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  само толку :rofl: , а ние жените пола од тоа :P ;)
   
 20. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Да, пола од тоа, ама исто зјапајќи по жени,нели??? Незнам за другите, ама ја редовно си зјапам по
  жени,посебно ако се згодни и средени.мажи си гледам на нет или тв хихиих
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.