Најјаката тв-реклама

Дискусија во 'Насмевка' започната од N1ky, 14 јули 2012.

 1. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Исто :l:(y)
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 3. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.130
  Пол:
  Машки
 4. one_girl

  one_girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Рекламата за 7days croissant ми е многу интересна :D
   
 5. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.601
  Пол:
  Женски
  Рекламите за Кока-кола, Пепси, Нектар соковите, за 7 days и речиси сите реклами за парфеми.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 4 други им се допаѓа ова.