1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На кое место се чуствувате најубаво додека сте со љубениот?

Дискусија во 'Врски' започната од suGarBaby, 29 јануари 2010.

 1. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  112
  Хм. Каде??
  у кафич?
  кај него домаа?
  кај вас дома?
  во парк?
  на некое добро журче??
  На некое место кое само вие си го знаете?? итн итн.
  Ајдее чекам ком . Позз ;) :mrgreen:
   
 2. barbiegirl

  barbiegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  49
  Хехе мислам дека некои би се согласиле со мене... Во кревет!
  Не мора сите веднаш да помислувате на едно исто. :D Мислам на вечер помината со љубениот во топол кревет. Безброј прегратки и бакнежи. Добар филм и нешто за грицкање. Едноставно да не ви се станува! :)
  (После ова посакувам да имам дечко... Само за овој момент :P )
   
  На SunnyGirl2, crazylady, the.child и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Епа зависи од ситуацијата .. ако сме заедно сегде ни е убаво .. мене најубаво ми е коа сме кај некој дома , конкретно кај него ми е убаво и топличко :)))
   
 4. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  најубаво кај него дома,добар филм,пивце и нешто за грицкање :up:
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  kaj nego doma pod kebence, temna soba, dobro filmce... i nataki se znae :roll: :D
   
 6. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  СЕ РАЗБИРА ВО КРЕВЕТ :lol:
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Дома кај него со црвено винце, онака опуштено... И после се знае- во кревет :lol:
   
 8. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  112
  Уф уф .. Мераци мераци !! Епа баш ми е мило . :mrgreen: :oops: :oops:
   
 9. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
  кај мене дома кога си лежиме и си правиме муабет
   
 10. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Женски
  se slozuvam so tebe mnoguuuuuuuuu heheh posto posledon vreme samo ova go primenuvame :D :D :D :) :P
   
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.715
  Допаѓања:
  150.549
  Ииииј...сега ми е такво расположението,инаку ќе ви речев кај него дома со филм,палачинки или нешто друго за прикаснување и една кока кола од 2 литра,за посебна атмосфера црно вино и кревет со релаксирачка музика.
  Ама сега...во дискотека...јас потфатена,тој природно расположен.Јас и тој,гора зелена тогаш.Ни нема крај,сабајлето образите ме болат од смеење,а колковите од играње.Или во паб на солидно мезе и пивце.Мх!
   
 12. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Кај него домче... ммммм...Мераци, во опуштена атмосфера,играње карти,музика,филмче(некоја таква комбинација)....или под кебенце ииии(нормално грицки,сок,нешто за заблажување)....... Еееееееееее сеа се настрвив на таква вечер.Одамна не сме имале... :oops: поззззззз :)
   
 13. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  kaj mene doma,toplicko ni e,nekoe mezence,nesto za grickanje,konjace so koka kola,muzika i guskanje i vodenje ljubov kolku sakas :D pa ke mi tekne ke zaigram na nekoja pesna,pa kao demek ke se nadurlam za nesto za on da se umilkuva :D i posle se odnovo po red :D
   
 14. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  кај него дома, но и кога сме искочени со голем друштво
   
 15. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  170
  Најубаво место ми беше кога бевме заедно сами за прв пат ова лето на одмор.
  Таа една недела ми беше совршена,се беше толку незаборавно и прекрасно.
  Кога се вративме дома ништо не беше исто како таму..дури и премногу ми недостигаше Охрид бидејќи оставив преубави спомени таму.
   
  На stoilovat му/ѝ се допаѓа ова.
 16. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  344
  кај него домаааа,поубаво нема,исто како дома да сум си....
   
 17. Addicted

  Addicted Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  Па во неговата соба, во неговиот кревет на топличко под неговото ќебенце, гушнати, да гледаме некој романтичен филм и да има понешто за грицкање.. ееедвај чекам утре да дојде :D :D
   
 18. femina.sk

  femina.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  144
  И јас како сите,кај него дома под ќебенце уф сакам сега!! :inlove:
   
 19. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  И јас како другите девојки...кај него дома, на неговиот голем кревет (брачен), под ќебенцее, гушнатии :hug: зимска идила...(сокче, грицки)или (винце и пица) мммм :inlove:
  PERFECT!!
   
 20. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.134
  Допаѓања:
  88.471
  Пол:
  Женски
  Кај него или кај мене, прегрнати на кревет, со ќебе. :inlove: