1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На кое смајли ве потсеќа форумџиката над вас?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од crnokosata, 19 ноември 2010.

 1. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  еве бидејки сум јас нова :D ,решив да почнам и нова игра,се надевам дека нема сличнаи дека нема да биде заклучена,се надевам ке успее :)
  п.с.играта ја видов на друг форум и ми се виде интересна :)


  бидејки нема над мене никој,тоа ме потсека на :(

  ако ви се допаѓа уживајте!
   
 2. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  поради името ме потсеќаш на :emo:
   
 3. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.110
  Допаѓања:
  5.384
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  [​IMG]
  Нз зошто ме потсеќа, можеби зошто е розево смајлито. :lol:
   
 4. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.007
  Допаѓања:
  86.371
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :lol:
   
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :| speechless поради името :$
  a marama :wasntme:
   
 6. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  бона :yawn:
   
 7. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  е морав да цитирам, точно е дека секогаш “ми се спие“ :lol: :lol:
  црнокоса :$
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :inlove:
   
 9. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.179
  Допаѓања:
  79.904
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  Hipica: :rock:
   
 10. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  836
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :angel:
   
 11. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.632
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  specificone - :makeup:
   
 12. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.391
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :talk:
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :toivo:
   
 14. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.110
  Допаѓања:
  5.384
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :rock:
   
 15. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :lol:
   
 16. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :?:
   
 17. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :devil: ( не лошка, туку бестрашна )
   
 18. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :inlove:
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :emo:
   
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  на кое смајли ве потсека форумџиката над вас?

  :drunk: