На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  9.409
  Пол:
  Женски
  Спремна беше? алал да ти е што си се одлучила за толку рано :) јас уште 18 па се плашам:D
   
  На joy1, Cinnamon Bun, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски
  Да. Имам пишано и во друга тема дека тоа го направив од радозналост сакав да видам какво е чувството. Едвај чекав да пробам. Но во секој случај бев спремна :lol:
   
  На La.loca и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 3. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Da ve Prasam nes ama isto taka e interesno da ja napraime interesna grupava imavte li mn krvavenje pri prviot odnos normalno i dali
  bolki isto taka ?
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  9.409
  Пол:
  Женски
  Имаш посебна тема за тоа :)
   
 5. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  a kade prati link
   
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.873
  Допаѓања:
  18.422
  Пол:
  Женски
 7. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  12.110
  Пол:
  Женски
  На 18
   
  На Ecipecci и La.loca им се допаѓа ова.
 8. nina_lina

  nina_lina Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2017
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Имав неполни 21 (поточно 20 год и 9 месеци )
   
  На cresa-jagoda, La.loca и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 9. Fabulouss

  Fabulouss Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2019
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  На 17
   
  На Stem3 и La.loca им се допаѓа ова.
 10. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  892
  Допаѓања:
  5.888
  Пол:
  Женски
  18 но вистински на 20
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ena05

  Ena05 Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  18.
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 12. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  4.371
  Допаѓања:
  8.427
  Пол:
  Женски
  може малку да објасниш како 2 пати ја изгуби невиноста? :^) и како е тоа еднаш вистински еднаш "онака"
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  892
  Допаѓања:
  5.888
  Пол:
  Женски
  Да можам:)
  Кога ја изгубив не бев спремна на тоа и згрешив.Имав само еднаш односи со тоа момче и по некое време раскинавме.После во меѓувреме меѓу тие 18 и 20 години имав други дечковци но со никој од нив немав односи затоа што не бев спремна.Се до сега кога имам 20 и сум спремна и многу сакам секс хахахах:*
  За мене тоа не е само скинат химен туку тоа како јас се чувствувам.
   
  На Alisa22, mileystar, IM.TMKQ и 5 други им се допаѓа ова.
 14. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  4.371
  Допаѓања:
  8.427
  Пол:
  Женски
  затоа ме збуни со кратка и нејасна изјава :lol:
   
  На cresa-jagoda и piksooki им се допаѓа ова.
 15. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  782
  Пол:
  Женски
  16
   
  На Kimberly11 и La.loca им се допаѓа ова.
 16. hristinss

  hristinss Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  16:P
   
  На Packka, Kimberly11 и La.loca им се допаѓа ова.
 17. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.858
  Пол:
  Машки
  17
   
  На Stem3 и La.loca им се допаѓа ова.
 18. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  2.054
  Пол:
  Женски
  21
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.232
  Пол:
  Женски
  4 дена пред да наполнам 18 години.
  Да сметам дека е 17 или 18?:?:
   
 20. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  2.752
  Пол:
  Женски
  17
   
  На Stem3, Multipotential и Tokyo. им се допаѓа ова.