1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку год сте се мувале

Дискусија во 'Канта' започната од RiRii, 14 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Онака ја направив темата бидејки ме интерсира на колку години првпат сте се мувале
  Ако има некоја ваква слична кажете ми ке ја избришам :|
   
 2. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.540
  Пол:
  Женски
  на 13 или 14 , не се сеќавам,точно. :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.901
  Пол:
  Женски
  singl/prv-baknez-t1415/
  Има тема за првиот бакнеж, нема потреба само да се редат години :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.