1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На која возраст почнавте да носите штикли?

Дискусија во 'Канта' започната од mijala, 7 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mijala

  mijala Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Јас сум 8 оделение и не знам дали сум доволно голем аза да носам стикли дачи и ме интерсеира кога поцнавте ?
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.