Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На која песна ве потсеќа форумџиката над вас ?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од A.M.M, 10 март 2018.

 1. A.M.M

  A.M.M Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2017
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Едноставна игра со која ќе се забавуваме. Кажете на која песна ве потсеќа форумџиката над вас. :D
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  919
  Пол:
  Женски

  Форумџиката над мене ме потсетува на оваа песна поради преведените стихови од нејзиниот статус на профилот којашто,патем,многу ми се допаѓа!:hug::l:
   
 3. A.M.M

  A.M.M Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2017
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  На песната од Pink, Try
   
  На atala му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.634
  Допаѓања:
  4.738
 5. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.646
  Допаѓања:
  167.265
  Пол:
  Женски
   
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.634
  Допаѓања:
  4.738
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.646
  Допаѓања:
  167.265
  Пол:
  Женски
   
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.634
  Допаѓања:
  4.738
  Оо ама си ми ја погодила мор.
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.007
  Допаѓања:
  162.964
  Пол:
  Женски
   
  На kikkki и LiliBoz им се допаѓа ова.
 10. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.075
  Допаѓања:
  27.300
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Acka22

  Acka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2015
  Пораки:
  435
  Допаѓања:
  981
  Пол:
  Женски
 12. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.634
  Допаѓања:
  4.738