1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неверство во бракот

Дискусија во 'Канта' започната од avemaria, 13 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avemaria

  avemaria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  3

  АХ КОЛКУ ЛОШО ЗВУЧИ А УШТЕ ПОБОЛНО Е ДА СЕ ПОЧУСТВУВА....
   
 2. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  380
  Добро бе девојко намерно отвараш дупли теми и плус несоодветна категорија :^)
  Ти кажаа и други феминки, ти завршија у канта темите...ама ти упорна си :headbang: :headbang: :headbang:
  Ај еве ти како за почеток прочитај си |(
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.