1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неверство во живо

Дискусија во 'Насмевка' започната од vodnicka1, 20 март 2011.

 1. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  Еден маж од Хрватска, бил откриен во неверство пред неколку илјади слушатели на хрватското радио „Антена“.

  Имено, мислејќи дека е на службен пат и сакајќи да го изненади со роденденска радио – честитка, сопругата се јавила во омилената радиостаница на мажот, со намера да му го честита роденденот. Меѓутоа, таа останала изненадена, кога по воспоставувањето на врската, од телефонот во хотелската соба, но и во етерот, се слушнал непознат женски глас, кој на радио – водителот го замолил да причека малку, со образложение дека господинот се тушира.
  Запрашан од водителот, каде е и што прави, неверниот сопруг одговорил:

  - Еве, побегнав малку од градот... со сопругата. Господинот, навистина бил со сопругата, меѓутоа на телефонска врска и во етерот.

  Слушнете…
  http://www.youtube.com/watch?v=-MlnZRS4Uho&feature=related
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :o :o :o :o Останав без зборови..... :x
   
 3. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.681
  Лелееееееееееееееее
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Ццц, го знам ова од пред година-две е дури и кај нас на радио го пуштаа.Епа така е кога многу и дал слобода на дотичната да му крева на телефон :lol:
   
 5. MadHatter

  MadHatter Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  30
  лелееее давореее :lol: :lol:
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Сељак глуп бре !
   
 7. baby.90

  baby.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  197
  Давор ... Толку е со давореее :D :D :D
  Говедо! Што повеќе да кажам...
   
 8. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
  Каква неумешност. Глупавост. Ако правиш, криј се бе златен Даворееее...!!! :fubar:
  (дал да плачам ил да пеам)
   
 9. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  203
  А швалерицава си крена си збори,мука си нема :D :D :D :D
   
  На Butterfliess му/ѝ се допаѓа ова.
 10. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  И вика Давор се тушира. :rofl:
   
 11. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Ауууууу, Даворе, Даворе...цццццццц
  Останав :|
   
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Па тоа било во хотелската соба, не на мобилен. Од каде ќе има претстава кој е на другата страна на линијата :D . Лудници, сироти човек :rofl: .
   
 13. Mracna

  Mracna Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  117
  Темава не е за во хумор, туку за во трагедија.
   
 14. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Па ја да имам швалер, никаде нема да смее да крене сигурно, да не не може маж ми и во хотел да ме бара :D Смотан Давор :lol:
   
 15. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Ццц Даворе Даворе не ти е лесно :lol: :lol:
   
 16. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Однапред се извинувам за содржината на постов.
  Вакви ропаци, се да ги врзиш на еден чингел, и да му се пресечи половиот орган, на синџир и ко ланче да си го носи на врат, за успомен и дуго сечање од швалерските денови.
  Гнаси, ц ц ц, за грев жената.
  И не мислам дека темава за во насмеавка е...
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Потполно се согласувам Фиарлес, изневерувањето не се простува. Жалче ми падна за него на крај кога рече -јас имам деца, ама сам си е крив. Што си дробил тоа ќе си срка.
   
 18. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Јас имам деца?!? Не ги заслужува,глупак.Ако му е,шоубаво го пуштија во етер.
   
 19. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  ^ Касно му текнува дека има деца.
   
 20. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.681
  Децата може биле и до мајката, да го слушнат тато како ќе реагира на изненадувањето ... ц ц ц