1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невестинска фризура

Дискусија во 'Канта' започната од sweet.woman, 23 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweet.woman

  sweet.woman Популарен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.225
  Допаѓања:
  744
  Ви се молам ставајте некој прекрасни фризури за невеста во скоро ќе правам свадба, а немам појма каква да ми е косата а сакам да е несто посебно.........Дај ставајте слики од некој невестински фризури :* :* :*
   
 2. Vesna25

  Vesna25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  11
  невестинска фризура  I jas sum opsednata so toa sestro
   

  Прикачени фајлови:

  На sweet.woman му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Vesna25

  Vesna25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  11
  невестинска фризура

  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   

  Прикачени фајлови:

 4. Vesna25

  Vesna25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  11
  невестинска фризура

  :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 5. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  невестинска фризура

  Имате овде илјадници фризури на темава...
  svadba/nevestinski-frizuri-t2602/

  Што е до мене, јас би пуштена коса и фатена некако со цветчиња, може и вел.
  А пунџа ич не сакам на невеста, ептен ми е селски, сарми на главата. Шипнија да не речам. |(
   
 6. sweet.woman

  sweet.woman Популарен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.225
  Допаѓања:
  744
  невестинска фризура

  ех да ми беше по долга..............фала ви на сите јас всушност се уште незнам ни каква сакам дали зберена или некоја пуштена д ами е навиткана стварно незнам ......
   
  На lejdiii му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.124
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 8. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  Не ми се допаѓаат пунџи или :puke: не дај боже да сум како некоја накитана елка :lol:
  вакво нешто како на сликата сакам мноогуу
   

  Прикачени фајлови:

 9. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  ;)
   

  Прикачени фајлови:

  На sweet.woman му/ѝ се допаѓа ова.
 10. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.