1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невозможна љубов или не?

Дискусија во 'Канта' започната од Male4kaE, 19 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Male4kaE

  Male4kaE Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Заљубена сум во оженет човек... Имавме односи неколку пати, со изговор дека е само секс и нема да прерасне во нешто повече. Тој секогаш ми велеше дека брзо се заљубува а јас се правев силна и му викав дека јас ќе бидам разумна и ќе престанам кога ќе стане сериозно... И, погодувате што нели? :( Почнувам сериозно да се заљубувам во него... Што да направам? Како да се тргнам од него? ;(
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Веќе си отворила ваква тема и ти ја заклучиле и тоа со право
  http://forum.femina.mk/kanta/seks-so-ozenet-maz-t17914/#p1662703

  За твојот т.н. проблем имаш веќе отворена тема на која одамна се пишува, ако си разгледала по форумот сигурно дека ќе си ја приметела.
  http://forum.femina.mk/ljubovni-problemi/vrska-so-ozenet-covek-t5338/560.html?hilit=оженет#p1543033

  И кога сме веќе тука, ова ли е дечкото за кој пишуваше на 6 јуни дека му е мал и не можеш со него да доживееш оргазам ? :lol:
   
 3. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  |( Кога ќе прочитам мислења што се знае дека ќе наидат на отпор и ќе створат негативност, толку ми е очигледно дека некој се зае*ава |(
  Јас би рекла, прво да почнеш да пишуваш како што треба, на пример .... Ч се пишува вака Ч или вака ч ;)
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Зависи, кога е на почеток на зборот и на реченицата или кога со неа почнува лично име се пишува вака ч-Ч а во средина на збор и реченица вака ч-ч :rofl:
  Понекогаш, зависно од ситуација и ниво на интелигенција наместо ч се става 4(четворче)
  и наместо ш се става 6 (шесче)за да бидеш поинтересно глуп кога четуеш
  Имаше и други примери ама понатаму.
   
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.