1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неговиот другар лошо влијае врз него

Дискусија во 'Разделби' започната од oliolivera, 26 јуни 2011.

  1. oliolivera

    oliolivera Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    26
    не му посакувам на никого да му биде лошо,но да се најдеш во безизлезна ситуација во која си западнала преку нок,кадешто оној сто си го сакал и си планирала иднина со него ти се губи,другарките кои кога највеке ти требаат ги нема,дома неможеш на никого да му се искажеш и се собираш во себе пробуваш да најдеш излез а нема,да немаш со кого да поразговарш барем на 2 мин.не баш лесно.Не викам дека нема ни полоши ситации точно се случуваат и многу полоши работи не викам не....секоја случка си има своја тежина некој може лесно да премине преку тоа а некој потешко...фала за мислењата,секое мислење е добре дојдено
     
  2. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    аман више од вакви машки без свое јас .......баталиго не ти треба ни тој ни другар му :D :D :D
     
  3. oliolivera

    oliolivera Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    26
    јас незнам дали е до мене или што е работата ама се налетувам на машки кои немаат свое јас и веке стварно ми дојде преку глава од нив,човек треба да се замисли следниот пат кога ке помисли да фати дечко,или пак сум некој ептен ама петен голем баксуз :worried:,па не разбирам по 30год. да имаат а да размислуваат како 15год,откако ми се случи ова последново почнав да размислувам никогаш повеке на дечко да не помислувам :worried:
     
  4. oliolivera

    oliolivera Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    26
    феминки ви благодарам што ми ги отворивте очите на време,строгите одговори ми ги отворија очите,како и да е сега веке ми е срам да кажам и дека сум била со тој човек откако си стави оглас на фб дека бара жена со име и моб ххахахах како и да е се спасив благодарение на вас :* :* :*