babylove овошни кашички

Независна листа за Локални избори

Дискусија во 'Политика и настани' започната од fans, 9 јуни 2017.

 1. fans

  fans Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Машки
  Кој сака да формираме независна листа за Локалните избори??? Мислам дека околу 500 потписи се доволни за формирање независна советничка листа, во помалите градови 200-300.
  :)
   
 2. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.355
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Феминки за градоначалници.
  :party:
  Од тука ќе собереме само 1000 потписи.:emo:
  Летс гоу.:makeup:
  :rofl:
   
  На Cholipam, cresa-jagoda и Someonespecial им се допаѓа ова.