1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неколку часа пред одлука, што да правам?

Дискусија во 'Брак' започната од ovinozito, 1 март 2015.

 1. priceless

  priceless Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Фала @joy1 баш тој коментар незнам како сум го прескокнала.. Тоа е што е.. Се надевам дека еден ден се ќе се доведе повторно во нормала и дека можеби ќе можете да си дадете и втора шанса и овој пат да останете фамилија.. Поздрав и секое добро @ovinozito :)