1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непреболена љубов

Дискусија во 'Врски' започната од strumfeta01, 15 декември 2016.

 1. strumfeta01

  strumfeta01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Дали вие имате некоја непреболена љубов што никогаш нема да ја заборавите?
  Јас да дури не успеав ни да ја имам бар за неколку часа ;(
   
  На JessieT му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  76.390
  Пол:
  Женски
  Немам. За во иднина, не знам.
   
 3. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.118
  Допаѓања:
  2.917
  Пол:
  Женски
  Ne
  ne postoi nesto sto ne moze da se ostavi vo minatoto ...dali ti ke kopas uporno vo minatoto e do tebe :)
   
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.805
  Допаѓања:
  25.079
  Пол:
  Женски
  Не сум имала сеуште . Мислев дека е непреболена љубов еден од бившите , заедно бевме 3 месеци , но по неколку дена сфатив дека секој без секого може , и нели сепак сме сами на светот :)