1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не знам зошто се разделивме...

Дискусија во 'Разделби' започната од Nightwolf, 1 февруари 2011.

  1. Nightwolf

    Nightwolf Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    Се запознавме во Србија...кога бев таму на настап. Тој многу се вљуби во мене :inlove: ...станавме дечко и девојка бевме среќни...тој ми подари едно срце со натпис "За најдобрата девојка" а јас нему му дадов малечок привезок патика со срциња. Тој многу се натажи кога ние си одевме дома. ;( Професорот го праша дали ме бакнал за да се поздравиме, тој му одговорил не и влезе во автобусот и ме бакна...потоа се симна и ми праќаше бакнежи :* :* :* :* :* Ми беше жал што го оставам...се допишувавме преку интернет за времето додека тие да дојдат кај нас. Кога дојдоа беше многу среќен што ме гледа...моите школски другари и другарки организираа журка...тој почна да се однесува ладно кон мене...седевме 4 часа на журката и потоа си отидовме со другарките а некои останаа да седат уште...утре дента се однесуваше како да не ме познава...кога од училиштето не водеа на ручек нас, домаќините и децата гости тој ми се смешкаше а јас незнаев што да правам...пред да си појдат ме праша дали сакам да се смириме јас будала му реков да... :@ си отидоа а на неговото лице почнаа да течат солзи... :( незнам за кого плачеше...кога им отиде автобусот дознав дека тој ги сакал моите две другарки :o потоа му напишав на интернет и го прашав зошто се разделивме...тој не сакаше да ми одговори...јас неможев да издржам повеќе со него и му раскинав...но не знаев дали го сакам или не...уште ме мачи таа мистерија...одевме точно 1 месец...
     
  2. macence85

    macence85 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    1.217
    Допаѓања:
    821
    Незнам зошто се разделивме...

    Душичко со вашите 15 години ова е сосема нормално.Уште колку пати ќе запознаеш некој додека го најдеш вистинскиот..ехее. А за ова тој во Србија ти овде не гледам како би одело тоа, посебно зошто сте толку мали.Свати си го ова како симпатија која е минлива и не си го мори главчето со тоа зошто и како. ;) Па нема да се мажиш на 15 нели? Сигурно има многу убави деца и кај што си сега, ајде шеткај си и уживај си во годините :*
     
  3. nedzma

    nedzma Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    688
    Допаѓања:
    192
    Пол:
    Женски
    Незнам зошто се разделивме...

    Nightwolf далечината си го прави своето.. си му се допаѓала и сте се забавувале, ви било убаво, но ете завршило. Не се оптоварувај да размислуваш зошто сте се разделиле, штом не те цени и не сака да биде со тебе а не ти навел причина за тоа, продолжи си напред и уживај си во младоста. :*
     
  4. Nightwolf

    Nightwolf Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    Незнам зошто се разделивме...

    Благодарам за поддршката ама немам 15 туку 13 :?:
     
  5. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.011
    Допаѓања:
    198.824
    Пол:
    Женски
    Незнам зошто се разделивме...

    Па малечка си била, не очекувај премногу, посебно кога се работи за врска на далечина на твоја возраст. Сфати го тоа како една убава авантура што ќе ти остане во сеќавање, а ти продолжи понатаму и не се замарај што, како и зошто. Имаш време за сериозни врски ;)