1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не ми се верува каков е...

Дискусија во 'Канта' започната од D-e-v-o-j-k-a, 18 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. D-e-v-o-j-k-a

  D-e-v-o-j-k-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Пораки знае да пишува најубави,те сакам,сонце,злато,срце,најмило мое,љубена моја,а на тел само за глупости збори.Што да правам? На тел кога збориме никогаш ништо убаво не ми рекол освен срцка? Па не е фер бее.......... ;( ;( ;( :( :( :( :(
   
 2. D-e-v-o-j-k-a

  D-e-v-o-j-k-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Девојкии што да правам??????????? :@ :@ :@ ;( ;( ;( ;(
   
 3. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
  Не знам зошто си отворила нова тема, си можела да пишеш во љубовни проблеми и совети. Па речи му ти џигер магарешки и можеби ќе почне убаво да се однесува
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 4. D-e-v-o-j-k-a

  D-e-v-o-j-k-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  девојкии сериозна сум,па ке полудаммм веке
   
 5. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Уште едно ново тролче. |(

  Не полудуваш, има девојки со посериозни проблеми од твојов, па не отвораат сите нови теми.
   
  На Darya му/ѝ се допаѓа ова.
 6. D-e-v-o-j-k-a

  D-e-v-o-j-k-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Не сум трол.Значи јас стварно се нервирам и ве прашувам за совет,а вие..... |( :(
   
 7. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Што бе вие девојки знаете?Остајте го девојчето |(
  Како не го е срам да не ти вика срценце,има друга,веднаш откачи го .Тој тебе така ке ти прави... |(
   
 8. mamma-mia

  mamma-mia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  2.257
  Пол:
  Женски
  ^Совет си можела да побараш и во vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/ , не мора за се да се отвараат нови теми.
  И 18 години?
  I mean seriously? |(
   
 9. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Девојко што е со тебе??По насловов очекував којзнае нешто ептен сериозно,а ти што прашуваш...башка ти ако имаш 18 години ја сум Мерлин Монро...А иначе ќе го караме таков што е...Како смее он на тебе така ни срцка ни мрцка ни прцка,а пораки фрчат маче,душо,злато...Оххх уште ова го немам слушнато на форумов..И уште пост под пост пишала проблемот видела никој не и одговара и после пишала девојки што да правам |(
   
 10. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  ким мислам дека темава заслузува една канта
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.