1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ниска телесна температура

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од dankalepotanka, 31 јануари 2015.

 1. dankalepotanka

  dankalepotanka Нов член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Здраво...може некаде ја има темата но јас не ја најдов.Јас сум 35 години и забележав во последно време дека телесната температура ми е 35.8 до 36.Дали некој можеби го имал овој проблем и што би можело да значи.
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.221
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Женски
  Не ти е ниска, нормална ти е. :)