1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ниски тромбоцити

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од NIkkita, 5 февруари 2016.

 1. NIkkita

  NIkkita Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  54
  ве молам кажете ми лек за ниски тромбоцити