1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нијансирање или Шатирање

Дискусија во 'Канта' започната од SandraBylock, 12 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SandraBylock

  SandraBylock Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Па колеги и колешки што е подобро да си ја изнијансирам или шатирам косата??? Кое е идеално и совршено за добар Look!!! pozz :*
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Јас мислам сепак најдобро е да видиш дали има ваква тема.
  |(
   
 3. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.471
  Допаѓања:
  868
  нијансирање :?: :?: :?:
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.954
  Допаѓања:
  4.511
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија,а веќе има посебни теми за шатирање и нијансирање.Прочитај ги и прашај си таму.
  kosa/satiranje-t2079/
  kosa/nijansiranje-na-kosa-t5621/
  Темава оди под клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.