1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нијанси на колор шампон

Дискусија во 'Коса' започната од AnnieS, 12 јануари 2015.

 1. AnnieS

  AnnieS Нов член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки прв пат ќе пробам колор шампон, кафеава ми е косата а сакам нешто да добијам измеѓу црвена и кафеава. Барав дали има таква тема но немаше, прашањето ми е дали можам да измешам црвена нијанса со малку потемна, и така да го ставам шампонот? Дали ќе излезе нешто така ? :/
  И имам прилично долга коса, ама многу ретка, дали едно пакување би ми било доволно?