1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова партија на млади сили на РМ од членови на фемина

Дискусија во 'Насмевка' започната од Patriot 16, 9 јули 2015.

 1. Patriot 16

  Patriot 16 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Ајде сите предложувајте некои членови кои според вас би биле одлични политичари за сите позиции во партијата и во државата како преседател пратеници министри јас за претседател би ја предложил CRIMSON повелете и вие
   
  На Igrata му/ѝ се допаѓа ова.
 2. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Машки
  За претседател на партијата што ќе ја основаш ја предлагам Hajdi22 според се што има пишано во темиве таа е добра личност што има доста проблеми во животот што нема друштво но не по нејзина вина таа е скромна личност што секој човек би посакал да поразговара со нејзе и да добие корисен совет хајди е млада перспективна личност со многу замисли за доброто на сите нас хајди е чесна млада убава и вредна личност
   
  Последна измена: 9 јули 2015
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.914
  Допаѓања:
  51.076
  Пол:
  Женски
  Абе па што напраив сега :(
  Дефинитивно нови не треба да отвораат теми
   
  На Priroden, Lella, Sunshine.Sunshine и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  И ја би се пријавила, ама добра плата да има. 8-|
   
  На simonna.a, Victorian, ivona48 и 7 други им се допаѓа ова.
 5. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.270
  Би гласала за тебе, ама само под услов да ни ги легализираш забранетите задоволства. Иначе ништо од бизнисот, како и двете илјади евра месечно. :)
   
  На simonna.a, Abrakadabra и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 6. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Ќе ви легализирам се' што сакате (мислам, без забегување само, да не ме злоупотребувате :lol:), ако ми се додели таква функција, пак ќе речам ДОБРО ПЛАТЕНА. :rofl: Дај пријави се и ти, ќе кренеме револуција, нема да ја познаат нашава чудесна земја. :lol:

  @crimson, баш убаво што те предложиле, па ти. Види сега, јас сама се канам, а тоа е некултурно. :lol:
   
  На Victorian, crimson, Valerin и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.270

  Да, да. Без сомнение далеку ќе стасаме јас и ти у паќет. 8)

  Сериозно, во ред ли е да се отвараат вакви теми?
   
  На Lady Phoenix му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  И екипава ја ангажираме! Готово! :handshake:

  Јас и @Abrakadabra би ја собрала. 8)
   
 9. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  20.042
  Пол:
  Женски
  Aj soberi me ..ama ja sum anarhist ! :bandit:
   
  На girl-miri, Jordanovska-K, HarleyQuinn и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  и јас еве сум анархист ништо не ни можат !
   
  На Abrakadabra и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 11. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Така е! Повеќе анархисти ни требаат! Урнебес ќе напраиме. :rock:
   
  На Abrakadabra му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  20.042
  Пол:
  Женски
  Aj, togas ke gi stitime od napadi
   
  На Lady Phoenix му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  20.042
  Пол:
  Женски
  @crimson nesto liderskava uloga te zbuni ili ??? Pa nie i onaka eve sami si se organiziravme :party:
   
  На crimson и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 14. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.087
  Допаѓања:
  163.423
  Пол:
  Женски
  @Valerin и @Lady Phoenix за водачи, go go go! [​IMG]
  Само ако не сте ни резервирале по некоја фотеља за сите од бандата! 8-|
  Ајме мени, темиве... секој ден нов циркус :rofl:
   
  На kristina.k, Sunshine.Sunshine, IronLady и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  20.042
  Пол:
  Женски
  Specialka, ti PR ke bides..biva ?
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.270

  Полека бре. Сакате после пак да не кодошат дека сме вработувале преку врски? :P
   
  На Lady Phoenix му/ѝ се допаѓа ова.
 17. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  106.799
  Пол:
  Женски
  @referentka ti izgleda ne ja vide temava?:rofl:
  Dosta saras po temite za seks.Vidi tuka ke se organiziraat izbori.Bi te predlozila za lider ama ti veke imas uloga vo edna partija.No bi bila odlicna ovde kako nas portparol.
   
  На girl-miri и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.572
  Пол:
  Женски
  Земете ме и мене, ке ви варам чајчиња,ке ви давам сила да имате здраво грло и силен глас.
   
 19. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.497
  Пол:
  Женски
  Јас ке гласам за вас ако ги исполнете моите барања -: Да се легализира марихуаната (да се сади , да се продава да се прави бизниси и сл ), и да ги легализирате истополовните бракови и да имаат права као остали , и нормално да владее ДЕМОКРАТИЈА И СЛОБОДАТА :P :D :P :P
   
  На Arthur, theowndemon и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 20. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.991
  Допаѓања:
  34.148
  Пол:
  Женски
  На Someonespecial и Lady Phoenix им се допаѓа ова.