Нова партија на млади сили на РМ од членови на фемина

Дискусија во 'Насмевка' започната од Patriot 16, 9 јули 2015.

 1. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Машки
  . Referentka e lider
   
 2. Igrata

  Igrata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2013
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  304
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На Bitter-Sweet, Priroden, macedonec15 и 7 други им се допаѓа ова.
 3. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.197
  ^pedo bear
  so iscekuvanje u ocinjata
   
  На Igrata му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.951
  Пол:
  Женски
  Не сте тачни жими се....:lol:
  А сликање за пратеничка листа ќе има ли?
  [​IMG]
   
  На simonna.a, referentka, Lady Phoenix и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Patriot 16

  Patriot 16 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Лидерот на партијата на малади сили на рм CRIMSON е во неколкуднена посета на Цирих каде се одржува состанок на младите лидери на европските партии како што дознавме CRIMSON пред лидерите на младите европски партии кажа рм е среќна што има ваква политичка партија и дека откако постои оваа партија македонија се движи напред
   
  На referentka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  10.531
  Допаѓања:
  273.412
  Печен си за ПР на партијата
   
 7. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.728
  Пол:
  Машки
  Кои предиспозиции треба да ги поседува идниот функционер на оваа нова партија?
   
 8. Patriot 16

  Patriot 16 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Тоа ќе одговори нашиот претседател CRIMSON веднаш после враќањето во РМ
   
 9. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Драги сопартијци симпатизери на оваа партиа ве повикувам да ги дадете вашите идеи за програмата за претстојните избори во април
   
 10. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  887
  Допаѓања:
  2.914
  Пол:
  Женски
  Јако името на партијава, ПМС.
  So cool 8)(fingers)
   
  На simonna.a, zhap4e, crimson и 2 други им се допаѓа ова.
 11. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Почитувани грајѓани ние не сме како другите партии ние се што ќе ветиме исполнуваме затоа ви ветуваме дадете го вашиот глас за нас а ние се што поседува државата ќе украдеме (ИЗБЕРИ ВИСТИНА )( КРАДЕМЕ ИЗБЕРИ БРОЈ 7 МЕНТОЛ ИЗБОРНА ЕДИНИЦА 2
   
 12. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.399
  Допаѓања:
  48.554
  Пол:
  Женски
  ^ Хуморов ти е неверојатен.
   
  На Lella, sparklie и Kukla994 им се допаѓа ова.
 13. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.380
  ^ Na covek da mu ide da go citira vo Smesni mislenja ili vo Mislenja koi treba da ostanat zapameteni (ili kako I da bese temata ) :D
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  887
  Допаѓања:
  2.914
  Пол:
  Женски
  Wow dude, you're on fire! :D8) Поздрав и до оние кои го препознаа потенцијалот во другата тема :D
   
 15. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.417
  Пол:
  Женски
  Референтка е добар тим играч но мислам дека нема лидерски способности. Во отсуство на далерон мислам дека Бриџит би била добар тим лидер.
  Јас би била добра за министерка за млади и спорт, како светол пример за младите :rofl: Јас би предложила да се воведе и нов предмет во образованиети кој би се викал ментална гимнастика, без вежбање на умот ќе си останеме зачаурени во минатиот век.
   
 16. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Јас би бил одличен министер за внатрешни работи
   
 17. Rakometar

  Rakometar Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2017
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Машки
  Предвремени избори се ближат а раководството на партијата никаде го нема, шо седите бе луѓе има процедура пред избори :D:D:D:D:D
   
 18. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.728
  Пол:
  Машки
  Сите политичари од машкиот род во оваа партија ќе се викаат SISSY BOY.
   
 19. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.066
  Пол:
  Женски
  Дечко инспиратор на „дискусијава“, иди конечно извај си членска од сдсрсм, не туку спамај на темава од повеќе профили со години.