1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новинарство

Дискусија во 'Канта' започната од Chocolatce, 28 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Chocolatce

  Chocolatce Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Има ли некоја Феминка што годинава се запиша на Новинарство?
  Ајде ако има нека пишува да каже како е...... има заинтересирани :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.