1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новиот спот на Елвир Мекич

Дискусија во 'Насмевка' започната од EuRo, 15 мај 2012.

 1. EuRo

  EuRo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  15
  Да не е смешно,би било тажно.Никако ова не го сместувам во категорија Музика.
  http://www.youtube.com/watch?v=dXe5TuEzgPs
  E,ајде де ................. :rock:
   
 2. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.884
  Не е вреден за коментар, камо ли за тема на форумов. :puke:
  Трахикаменте, што би рекле од шпањолско - јужно америчко говорно подрачје.
  Убао си беше кога не праеше песни, што му текна и на него и на кумчето Џеј Џеј пак да се појавуваат. Седете си дома, прајте деца, поарно него народ да ве гледа и слуша.
   
 3. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  721
  Euro добредојде на форумот :hai:
  Мислам дека за ова нема потреба од нова тема, ама ајде, срце не ми даваше да не прокоментирам :D

  Со кој мозок еј?! Не ми се верува дека го ислушав до крај! Оваа македонскава музика во последно време станува се повеќе трагикомична. Не знаеш дали да се смееш или плачеш. Па дај напрајте една убава песна мајко му стара, па тек тогаш ставајте ја на Youtube и други социјални мрежи :fubar:
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  A оваа неодоливава, од дома ја знаат ли што прави? :D
   
  На LittlePinky, chocolate.chick, blueeparadise и 12 други им се допаѓа ова.
 5. Loritaa

  Loritaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  661
  Страшно.Ми заличува на спотот на Rihanna, we found love,која има сличен спот каде што таа се пијанчи,се дрогира, се е*е..
  Слично сра*е,само оваа е наше,македонско .. :$ :rofl:
  Нашата музика веќе е голема нула,од секоја нова,наредна песна мене ми се :puke:
   
 6. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.845
  Пол:
  Женски
 7. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  428
  Е од ваквите не бива држава. Не, не!
   
 8. kumalisa

  kumalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  74
  Потрошив дури 4 мин за отидена работа... абе Бог да чува...
   
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Cataleya

  Cataleya Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  620
  aхаххахах да пукнете ме изнасмеавте . ЗА ГРЕОТА ДЕВОЈЧИЊАВА :envy:
   
 10. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  451
  Кои се девојкиве жити се??? Наши ли се??
   
 11. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.744
  ова се нарекува спот :^)
  две тинејџерки на кои што им треба котек до бесвест да се опаметат малку , а Елвир Мекич не се ни појавува во спотот.
   
 12. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  Спотов е мизерија, како и самиот пејач.
   
 13. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  834
  Врска си немате сите :!: :!:
   
 14. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Овие ли се неодоливи ?? :^)
   
 15. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  на овие им треба лекар .....
   
 16. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Не ЛЕкар, Психијатар!!!
   
 17. Cence

  Cence Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  298
  Немам ништо друго да додадам освен .. УЖАС ..
   
 18. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  И наградата за најлошо видео на годината оди кај Елвир Мекич за песната „Неодолива“.


  :fubar: |( - КАТАСТРАШНО !
   
 19. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  ОДВРАТНО! :puke:
  Немам коментар. :x
  Мислам со кој памет? Кај се родителите на овие две девојки?
  Kој при здрав разум би дозволил да се направи ваков спот?
  Срамота, голема срамота! |(
   
 20. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.106
  Вака се понашаат селанките од планина кога за првпат ќе се симнат доле у град. Ма какви селанки, тие сто посто би биле по културни од овие две... :tmi: