1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нозе и стомаче

Дискусија во 'Канта' започната од seasopraime, 15 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Незнам :wasntme: можеби и за кај фитнес треба темава .. хм ама ја за тука се одлучив .. значи ај девојки помогнете ми како да си го намалам стомачето и да имам послаби нозе .. не сум дебела ама имам стомаче и нозете ми се малку подебели .. може има и друга ваква тема ако има ве молам префрлете ме .. фала однапред :inlove:
   
 2. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
 3. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  фаллаа ти :) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.