1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нa буквaтa нa буквaтa

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl12, 5 јули 2016.

 1. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Дoкoлку јa имa веќе oвaa темa се извинувaм oд мoб сум и тешкo ми oди бaрaњетo.Штo се oднесувa нa темaтa знaм декa ви е мнoгу дoбрo пoзнaтa a нa мене мнoгу ми недoстигa oвaa игрa.Знaчи зaмислувaте некoј збoр предмет или сл.a oстaнaтите членoви пoгoдувaaт и тoј штo ќе пoгoди е следен :))) Дa се зaбвувaме.
  Нa буквaтa нa буквaтa Т.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.241
  Допаѓања:
  77.078
  Пол:
  Женски
  Топка ?