1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ОТВАРАЊЕ НА ПРОСЛАВАТА СО ТАНГО

Дискусија во 'Канта' започната од I.vana, 15 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. I.vana

  I.vana Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  40
  Со која песна би ја отвориле прославата? Која музика ја избравте или ќе ја изберете за танго? дали тоа е песна со убав љубовен текст, некоја заедничка песна или некоја која ќе ја избере бендот? Дали тангото ќе биде спонтано или ќе го вежбате претходно?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
 3. I.vana

  I.vana Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  40
  Само што ја видов, незнам како да ја избришам оваа :) Пиши ако знаеш
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  ја пријавив на ! ќе средат модераторите ;)
   
 5. I.vana

  I.vana Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  40
  Е фала ти :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.