babylove овошни кашички

Облека за Маскенбал

Дискусија во 'Канта' започната од ice.woman, 25 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ice.woman

  ice.woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  46
  По повод 1-ви Април, ја отворив темава и би сакала тука да давате предлози за облеки за маскенбал а воедно и продавници каде би можеле да ги набавиме истите. :)
  Бидејќи го поминав лимитов овој месец со интренет, и неможев да ги разгледам другите теми, доколку има ваква тема КЛУЧ. :D
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.499
  Допаѓања:
  3.999
  Пол:
  Женски
  Во Jumbo во големото Веро има доста избор , а и во Вучко
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.