1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за на училиште

Дискусија во 'Канта' започната од skinnylove, 12 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. skinnylove

  skinnylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  136
  Се е јасно, нели? :D
  ПС. Ако веќе има ваква тема, ќе ве замолам за линк.
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.