1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Овошје (на комшиите)

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteButterFly5, 10 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteButterFly5

  WhiteButterFly5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  69
  Сите како мали сме краделе овошје од комшиите.
  Јас си позајмував јагоди и сливи. Па ајде да видиме кој какво овошје си позајмувал. :lol:
  Може и некоја сликичка да ставите да се настрвиме малку. :lol:

  пс. Доколку има нешто слично нека оди под клуч*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.103
  Допаѓања:
  61.996
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.