1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одберете сами фризура

Дискусија во 'Коса' започната од gochhe, 22 септември 2011.

 1. gochhe

  gochhe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  8
  Дали знаете некој сајт каде што на сопствена фотографија би можело да се експериментира со изборот на фризура?
   
 2. RoseMarie

  RoseMarie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  18
  хмммм..мислам дека постои таков програм но тој мислам дек асе користи само коага правиш пластична операција..има за нос уши,коса се .Ама не кај нас ..можеби во САД.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Глупости!

  Има премногу такви сајтови.
  Еве неколку од милион:
  http://www.taaz.com/
  http://www.instyle.com/instyle/makeover/
  http://www.cosmopolitan.com/hairstyles- ... hairstyles
  http://makeovr.com/hairmixer/
   
  На angelche16, SunnyGirl2, Cacy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. gochhe

  gochhe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  8
  Многу ти благодарам.
   
 5. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Ха ,интересна ствар :clap:
  Се изнаиграв :lol:
   
 6. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  9.312
  Пол:
  Женски
  Ау интересно било ова :)