Одговори, па прашај!

Дискусија во 'Форумски игри' започната од bilkata, 28 јануари 2010.

 1. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.385
  Допаѓања:
  30.154
  Ммм.. Кијану Ривс да речеме, среде Скопје. Не само што ќе се свртам, ќе трчнам по него :lol:

  Најчудно место на кое сте имале сексуални односи?
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  На отворено,на снег ;) :oops: Сега да сум тешко,ама тогаш...помала -побудала :lol:

  Што сакате повеќе,денот или ноќта?
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Дефинитивно денот :mrgreen:

  Кое е твоето мото кое те води низ животот?
   
 4. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  ZIVOTOT E KAKO OGLEDALO!AKO MU SE NASMEES ,KE TI SE NASMEE,AKO MU SE NAMURTIS,KE TI SE NAMURTI!
  Koja e najtaznata slucka vo tvojot zivot?
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Имам најтажна случка во мојот живот,ама не сакам да ја споделам.

  Имате ли некоја неостварена желба,по која што копнеете многу?
   
 6. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  Уф!!! Пусти желби,колку да сакаш!
  Омилено животно?
   
 7. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.768
  Допаѓања:
  36.401
  Пол:
  Женски
  Птица!

  Најубавото место каде што си патувала?
   
 8. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  Ostrovo Korcula-Hrvatska.
  Dali bi (ili ste) igrale striptiz?
   
 9. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  No way - многу ми е срам, а не дека имам нешто против тоа.

  Дали некој дечко до сега ве „корпосал“ т.е. одбил? :lol:
   
 10. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  Uhuuuuuu ne eden ...bajagi mi ti ! :lol: :lol: :lol: Nekogas mnogu mi bilo krivo,ama sega mi e smesno.Najmnogu poradi toa sto smetale deka ne se dovolno dobri(pametni,bogati,duhoviti) za mene :lol:
  Koja vi e sluckata koga najmnogu ste se zasramile?
   
 11. marjanaa

  marjanaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Najmnogu se zasramiv koga mi se skrsi stiklata pred bivsiot :oops:

  Koj raboti vo zivotot ve pravat srekni ? :)
   
 12. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  Mojot sin,mojot soprug,mojata majka,koga imam pari,koga kupuvam garderoba,koga se druzam,koga gledam ubav film....
  Sto vo zivotot nemozete da si prostite ,samite na sebe?
   
 13. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  неможам да си простам што не застанав со цврст став уште на почетокот на бракот,сеа немаше да зивеам под кирија, Ама од грешките се учи.

  Што би сториле кога би добиле бинго? :lol:
   
 14. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.613
  Ќе ги зачувам парите за факултет, а нешто и ќе потошам? :D

  Која книга ти е омилена и зошто?
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  „Убиство во Ориент Експрес„ од Агата Кристи затоа што просто обоооооооооооожавам криминалистика и целиот тој процес на истражување.

  Колку време одприлика ве држи она Божиќно лудило, пред и по Божик?
   
 16. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  134
  Три дена е Божик.
  Дали би пробала во тројка?
   
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.493
  Допаѓања:
  44.683
  Не.
  Што е најскапоценото нешто во твојот живот?
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Моите дома и Жулинче :D

  Што е за вас љубов и колку пати сте љубеле до сега?
   
 19. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Љубов,да го сакаш човекот таков,каков што е.

  Која ви е најомилена боја?
   
 20. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Nemam nekoja omilena boja, ama sakam svetli boi za preku den, a za navecer crna

  Dali ve bolese prviot seks?