1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одење на семинари - можност за изневерување

Дискусија во 'Врски' започната од Enko1, 7 декември 2016.

 1. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Aj kazete nekoe.iskustvo od obuka ili seminar kaj sho ste bile podaleku od vasiot grad i sho obukata traela nelolku dena ste ostanuvale vo hotel dali ste imale nesto.meguvreme tamu dali vi se pustalr nekoi i sl
   
 2. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.336
  Допаѓања:
  125.898
  Se sekiras za zena ti? Ako saka da te izneveri i doma dodeka mete dvor ke se napupi i ke se opne. Dali e seminar obuka koja tema i slicno nema vrska. Ostaj zenata na raat.
   
  На CameliaMiller, Trxmx, Captain-Omni и 30 други им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.602
  Допаѓања:
  171.660
  Пол:
  Женски
  Frankfurt.
  Sostanok.

  Legnav so tipot od pred liftot.


  A zena ti ako saka da te izneveri, uste po pat ke go stori toa.
  Ili pak ti...ako sakas da izneveris, uste nestignat ke najdes zrtva..
  A tamu..perduvi ke letaat:rofl::whew:
   
  На Cinderfakinrella, JollyGirl, sanjaeva и 19 други им се допаѓа ова.
 4. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.083
  Допаѓања:
  55.710
  Пол:
  Женски
  Абе и типот од продавница може да и се пушти, додека купува леб и кафе посабајлечки на папучи и со коса во пунџа. Ќе ја пратиш во банка, оп ете банкарот ќе ја измерка.
  Е ако решиш да си ја затвориш дома може во даден момент ќе има потреба од некој современ еким кој патем лечи од разни болести. :!:
   
  На Cinderfakinrella, Oxymoron, sanjaeva и 10 други им се допаѓа ова.
 5. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  А @Enko1 има жена!?:?:
   
  На Cinderfakinrella, Petar80 и Summerlover им се допаѓа ова.
 6. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Ne ama.imam devojka zatoa prasuvam
   
 7. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Sho e bas na seminar
   
 8. Vertigo TJ

  Vertigo TJ Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2014
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  779
  Пол:
  Женски
  Што ли нема да прочитам ц,ц,ц...
  Ако обуките и семинарите надвор од државата беа места каде колегите спијат едни со други јас најголема к**ва ќе бев. Оној што е склон кон неверство не чека семинар за да му набие рогови на партнерот.
  Значи сериозно, ако прашуваш за себе, дали ќе се „омрсиш“ - заборави на тоа а ако пак не дај Боже се секираш за жена ти - проблемот ти е многу поголем од што мислиш и решението треба да го бараш на друго место.
  Секое добро.
   
  На Cinderfakinrella, realGirl, biGirl и 21 други им се допаѓа ова.
 9. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  @Enko1 И нели ти е малку глупо ова да го прашуваш? Ние овде може да ти кажеме дека оргии на сред бина се прават и обратно, и ти што, ќе поверуваш? А како прво, најдобро треба да ја познаваш личноста до тебе и ќе немаш потреба од вакви бесмислени прашања, да прашуваш наоколу, да бараш потврди и сл. Искрено, shame on you buddy!
  :d::drunk:
   
  На Cinderfakinrella, Згодно Момче, biGirl и 17 други им се допаѓа ова.
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  И шо де ако е на семинар??
  Радодајка ли е:rofl:
   
  На Cinderfakinrella, Petar80, Dust и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Dobro de pobarav nekoe mislrnje odma.pocnavte so kritiki
   
  На Oscar Lady, GabyTranceॐ, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Абе пали колата и бришка по неа таму и ти на семинар:emo:
   
  На Cinderfakinrella, biGirl, ku4ence и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  @Enko1 Па искрено, нема баш простор за пофалби, не знам што очекуваше :?: И какво мислење всушност сакаше да добиеш? Да, дека ќе те изневери или не, нема да те изневери? :^)
  :d::drunk:
   
  На Cinderfakinrella, biGirl, Bender Rodriguez и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.336
  Допаѓања:
  125.898
  Ako si e na mesto i da i se pusti nekoj ke go otkaci. Ako saka ke te izneveri. Ic ne e bitno kaj e.
   
  На Cinderfakinrella, cresa-jagoda, Petar80 и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Epa dobro jas ne prasav i konkretno za nejze prasav i vadi iskustva kakvi ste imale od seminari i obuki
   
 16. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  3.028
  Допаѓања:
  4.857
  Пол:
  Женски
  Секој со своите маки и дилеми :) ако сака да те изневери тоа го може без семинар, не се замарај со глупости.
   
  На Cinderfakinrella, Oscar Lady, biGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Епа види вака Енко Кец...на семинари или излети за возрасни, одат одабрани фаци, значи неможе било кој смртник(работник) да оди... елитата од фирмата иде да лапне дневници, да размрда нозе и пролуфтира мождани вијуги, да јаде гага а најважното нешто за да им биде семинарот успешен е да има шанси и да падне некое клецкање гратис( се разбира ако не е веќе однапред договорено).
  Имам одено на многу семинари, забави и курташаци предавања, на перење пари, во разни градови и хотели, со убави и со лоши организации, добри и лошо избрани предавачи, но никогаш не сум се вратила со некое плус дополнително знаење АмА сум се вратила окезена од уво до уво;) Расположена като Анџелика:rofl::rofl: е сега незначи тоа дека сите исто си поминале како мене:P
   
  На ku4ence, Petar80, teddytea и 5 други им се допаѓа ова.
 18. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Eh ti opasna si
   
  На Ingvild, Dust и baba Rada им се допаѓа ова.
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.274
  Допаѓања:
  77.206
  Пол:
  Женски
  Енко, друже, биди оптимист. :D
  Шала на страна... имаш причина да се сомневаш, ти дала некој знак на недоверба за да имаш такви мисли или ова онака ти дојде на памет? Ако е девојка на место, тогаш не се замарај со такви мисли. Јас немам искуства со семинари, но никогаш не би изневерила дечко ни таму ни било каде.
   
  На Cinderfakinrella, biGirl, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Pa mi dava nekoi znaci ahha
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.