1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одмор ;)

Дискусија во 'Канта' започната од LittleCupcake, 9 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleCupcake

  LittleCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  4
  Не знаев во која категорија да ја ставам па ја ставив тука :) Сакав да ме замолам ако може некоја да ми даде список со потребни работи за на одмор? :)
   
 2. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Aman, imas eden kup temi slicni na ovaa. Si mozela da prebaras.
   
 3. Tanny

  Tanny Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  401
  patuvanja-i-odmori/ еве овде имаш многу теми поврзани за одморот.
   
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.821
  Пол:
  Женски
  Најважно бикини, наочари, крем за сончање, алишта( блузички и пантолончиња), пасош ако одиш во странство и пари 8) 8) 8)
   
 5. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.423
  ^^^
  Да надополнам, ако имаш добиено или треба да добиеш и влошки и тампони, потоа чепкалки за уши, бикче, гаќи, некој чорап ....ццц
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.277
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.