1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена книга

Дискусија во 'Канта' започната од Angiie, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angiie

  Angiie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  50
  Не сум сигурна дали има ваква тема досега, но колку што јас видов, не забележав, ако има-клуч :)
  Па, видов теми со книги и реков да направам една каде што ќе кажеме која ни е омилина, или повеќе.
  Ќе почнам јас, мои омилени се серијалот Озборувачка од Сесили фон Зигисер, Вљубени Девојки од Џеклин Вилсон и Совршено Лето(извинете, не го знам авторот.) :?:
  Кажете и вие. :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.