1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена реклама, фотографија, од познатите

Дискусија во 'Слики' започната од kolovoz, 26 декември 2011.

 1. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  4.477
  големите компании во светот не ретко ги користат славните како заштитни лица во своите реклами, како наик, адидас, сите модни куќи како гучи, прада, д&г, идр. сите козметички куќи како римел, лореал идр па и помалите како авон, и да не заборавам дека секоја позната личност има свој парфем и своја реклама,
  ...голем дел од светските модни списанија ги користат нивните лица за насловна страна,..
  па која е вашата омилена реклама, фотографија, насловна страна во која заштитно лице е некоја холивудска ѕвезда- или вашата омилена ѕвезда?
  еве дел од моите омилени реклами и насловни страни..
  [​IMG] за парфемите на д&г
  [​IMG] насловната на вог
  новата реклама на нескафе со џорџ клуни
  :inlove: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DfyeXrdZZ1o и
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PONgKkItPQg :inlove:
  [​IMG] во новата реклама на луи витон едноставна и убава

  бијонсе против твhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QZVAX69ujEU
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.820
  Пол:
  Женски
  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.493
  Омилена реклама и немам... Ама слика имам.. Таа што ми е на профилот ставена од Ријана :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Juicy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vanessa.k

  vanessa.k Активен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2011
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  15
  [​IMG]
  [​IMG]
  ги обожавам :inlove:
   
 5. LaChiquita

  LaChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  358
  [​IMG]

  Прекрасна ми е :inlove:
   
 6. SerenaVanDerWoodsen

  SerenaVanDerWoodsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SerenaVanDerWoodsen

  SerenaVanDerWoodsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
 8. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.836
  Пол:
  Женски
 10. Jessie-J

  Jessie-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  60
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  Eве ја мојата срцка во реклама за,,Мави''
   

  Прикачени фајлови:

 12. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  [​IMG] - Audrey
  [​IMG] -RiRi
  [​IMG] - Miranda
  [​IMG] - Lauren and Whitney
  [​IMG] - Amber
  [​IMG] - Rita
   
 13. FeatherCut

  FeatherCut Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  33
 14. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.839
  ^

  Ставајте спојлери више еднаш! :@ Аман, да ви нацрта човек...уффф се згрозив пред спиење |(
   
 15. narakvica

  narakvica Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  1
 16. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.541
  [​IMG]
   
  На JoxyTheFreak му/ѝ се допаѓа ова.
 17. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
 18. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
 19. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Сликата ми е симбол за женственост.
  [​IMG]
   
  На Xepp, potterholic, Smilly и 2 други им се допаѓа ова.
 20. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548