1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен месец

Дискусија во 'Канта' започната од ma4o4female, 14 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  352
  Сакав моето мислење да го ставам во темата: Сакам да прашам...? но, сметав дека таму нема многу да се изјаснат, па затоа отворив нова тема,а доколку веќе постои, слободно избришете ја. Сакам да знам кој е вашиот омилен месец? Зошто? Бидејќи ја сакам пролетта, ги сакам месеците март, април и мај, а бидејќи сум родена во ноември го сакам и овој месец. :inlove: Дали имате месец, кој ве поврзува со некоја случка? Ајде, се надевам ќе ве има во што поголем број!!! :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.