1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен предмет во основно и средно

Дискусија во 'Канта' започната од MitMax, 14 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MitMax

  MitMax Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Машки
  Се надевам дека нема ваква тема .Кој ви е/ви беше омилен предмет во основно и средно
  Пс: мене хемија
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.117
  Допаѓања:
  34.083
  Пол:
  Женски
  Дупла тема :)
  Еве линк од веќе постоечката тема https://forum.femina.mk/threads/oмилен-предмет.3459/#post-213895
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.