1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен цртан, филм..?

Дискусија во 'Канта' започната од TweetyxP, 30 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TweetyxP

  TweetyxP Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  28
  Како на пр.
  Омилен цртан кој најмногу сте го сакале како мали.. и сега би го глеале поише од 10 пати и нема да ви здосади.. :D
  Истото и за Филм..? :)
  Еве ја да кажам од цртаниве кој никогаш нема да ги заборавам и нај нај што ми се .. The lion king ,
  Bambi , Brother Bear , Tom and Jerry , Spirit .. :D
  А од филмовиве паа.. не ми текнуваат у моментов баш :?: хмм .. Tres metros sobre el cielo -( пре пре пре најубав филм ) ,Tengo ganas de ti -(поврзан е со првиот) ии сега за сега толку од филмовиве шо ми текнаа.. ќе ви пишам подоцна ако се сетам на други :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.