1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омниплекс

Дискусија во 'Коса' започната од macamaca24, 25 февруари 2017.

 1. macamaca24

  macamaca24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Дали некој користел омниплекс за осветлување на косата? споделувасјте искуства и информации