Опаѓање на коса

Дискусија во 'Канта' започната од Onegirl95, 9 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Onegirl95

  Onegirl95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Здр Феминки
  Во последно време многу ми паѓа косата ,до пред 2 месеца никако не ми паѓаше ...
  сега наеднаш почна да ми паѓа и тоа многу ми паѓа..
  Ај некое советче ве молам......
   
 2. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.101
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.